banner80

banner87
29 Nisan 2017 Cumartesi

Çamoluk'a Yeni Kaymakam

Açıklanan Kaymakam ve vali yardımcıları kararnamesi ile Çamoluk'a yeni kaymakam atandı.

01 Aralık 2016 Perşembe 08:03
Çamoluk'a Yeni Kaymakam
2016 yılı Kaymakam ve vali yardımcıları kararnamesi açıklandı.
İçişleri Bakanlığınca hazırlanan kararnameyle 616 mülki idare amirinin görev yeri değiştirildi. 12 mülki idare amirinin de İçişleri Bakanlığı bünyesindeki görev yerlerinde değişikliğe gidildi.

Görev yeri değişen kaymakamlar arasınnda Çamoluk Kaymakamı Kemal Karahan'da yer aldı.
Kemal Karahan yapılan değişiklikle birlikte, Erzurum Tekman Kaymakamı olurken, yerine Konya Bozkır Kaymakamı, Mustafa Demir atandı.
Erzurum Tekman'a atanan Çamoluk Kaymakamı Kemal Karahan'a Çamoluk'a yaptıkları hizmetlerden dolayı teşekkür ediyor, yeni göreve başlayacak olan Mustafa Demir'e de, görev süresi boyunca başarılar diliyoruz.

Yeni çamoluk Kaymakamı Mustafa Demir Kimdir:

Mustafa Demir;1982 yılında Manisa’nın Turgutlu İlçesi’nin Urganlı kasabasında doğmuş. İlk, orta ve lise eğitimini Turgutlu’da tamamladıktan sonra, 2005 yılında Konya Selçuk Üniversitesi Kamu Yönetimi bölümünden mezun olmuş. 2007-2010 yılları arasında ise Vergi Müfettişliği yapmış. 16/02/2010 tarihinde de Aydın Valiliğinde Kaymakam adayı olarak mülki idare amirliği mesleğine intisap etmiş. Teftiş stajını Afyonkarahisar’da, refikliklik stajını İzmir-Seferihisar’da yaptıktan sonra 6 ay Isparta-Atabey’de Kaymakam Vekilliği yaptığı öğrenildi. 2011-2012 yılları arasında İngiltere Porsmouth Üniversitesi’nde Kamu Yönetimi Alanında yüksek lisans yapmış. Yurtdışı dönüşünde Bilecik-Pazaryerinde 4 ay Kaymakam Vekilliği yaptıktan sonra, Kaymakamlık kursunu başarıyla bitiren Mustafa Demir  12.08.2013 tarihinde de Konya Bozkır kaymakamı olarak göreve başladı.  30 Kasım 2016 tarihine kadar bu görevde kalan Mustafa Demir, 30/11/2016 tarihi itibari ile Çamoluk Kaymakamı olarak atandı.

 


Çamoluk Haber
  Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!

  Yorumlar
  Toplam 5 yorum mevcut

 • Erdoğan 5 ay önce yorumlandı

  Bozkır ilçemize katkıları saymakla bitmeyecek, adam gibi adam geldi ilçenize.Gidişine üzülen bi kitle bıraktı arkasında.Sizler için en hayırlısı oldu diyorum.

 • Orhan torun 5 ay önce yorumlandı

  yeni gelen kaymakama hoşgeldin diyorum camoluka faydalı olan hizmetleri gerceklestirmeni istiyoruz

 • Abdullah Ağbulut pınarlı köyü derneği yön kurulu üyesi 5 ay önce yorumlandı

  Hayırlı uğurlu olur inşaAllah

 • Muharrem MEST 5 ay önce yorumlandı

  İlçemize Yeni atanan Mustafa Demir kaymakam. ımıza görevin de başarılar diliyorum. İlçemize birçok hizmetleri olan. Ve hep halkın yanında olan. Sn kaymakam. ımıza Kemal Karahan beye yeni görevinde başarılar diliyorum biz sizden razıydık Allah ta razı olsun güle güle sn kaymakam. ımıza yolunuz bahtınız açık olsun. Saygılarımla muharrem MEST

 • Ballı duyan 5 ay önce yorumlandı

  Hoş geldin çamoluğumuza hayırlı olsun yeni göreğinde başarılar dilerim

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
SAYFALAR
ARŞİV