banner87
27 Haziran 2017 Salı

Giresun'a Yeni Vali

Çamoluk'un Kahrını Çamoluklular çekiyor

Çamoluk İstanbul arasında yolcu azalınca bazı firmalar Çamoluk'u terk etti.

27 Aralık 2016 Salı 12:59
Çamoluk'un Kahrını Çamoluklular çekiyor
Çamoluk İstanbul arasında  şehirler arası taşımacılık yapan bazı firmalar, yolcu sayısındaki azalma nedeni ile Çamoluk'a gelmiyorlar.
Yaz aylarında yolcu sayısının artması ile birlikte sayıları artan firmaların, yolcu sayısının azalmasının ardından, Çamoluk'a uğramaz oldular.
Çamoluk İstanbul arasında ki yolcu taşımacılığı, yine Çamoluk'un emektar firmalarına kaldı.
Çamoluk Seyehat ve Şafaktur otobüs işletmeleri, Pazartesi - Perşembe Çamoluk'tan Pazar ve Çarşamba günleri de İstanbul'dan hareket ederek seferlerini gerçekleştiriyorlar.

Yolcu sayısında ki düşüşe bakmadan seferlerine devam eden yerli firmalar, vatandaşlar tarafından da  takdir edilmeye başlandı.
Araç modelleri ve konforları nedeniyle farklı firmaların Çamoluk'tan yolcu taşımacılığı yapması  memnuniyetle karşılanırken, yolcu sayısının azalması  ile birlikte   Çamoluk'a gelmemeleri tepki topladı.
Vatandaşlar, uygulamaya tepki gösterirken, "Bundan sonra öncelik yerli firmalarımızın olmalı. Onlar bizim kahrımızı her koşulda çekiyor. Kışın köylerimize ya da, İstanbul'da ki yakınlarımıza bir emanet göndemek istediğimizde, malesef  ortalıkta yerli firmalarımızın haricinde  kimseyi bulamıyoruz. Bu nedenle  ilk tercihmiz   bizim her mevsim kahrımızı çeken yerli firmalarımız olacak" dedi.

Çamoluk'a seyehat eden, Çamoluk Seyehat ve Şafak Tur'a da seslenen vatandaşlar, Her iki firmanın da araçları  malesef eski model. Onlar araçlarını biraz gayretle yenilesinler, biz sürekli onları tercih ederiz.  Firmalarımız; çok araç yerine, yeni ve modeli yüksek araçlarla  bu işi yaparlarsa hem biz hem de onlar memnun olur" dediler.

Çamoluk Haber

  Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!

  Yorumlar
  Toplam 4 yorum mevcut

 • Mmmmsasasssv 6 ay önce yorumlandı

  Çamoluk seyehat her zaman çamolukla hizmetler devam gelir her zaman tercih mis çamoluk seyehat

 • Abdullah 6 ay önce yorumlandı

  Kardeşim otobüste patates cuvalinin ne işi yolcu tasiyer bu araç yük değil 1 bavul koyarsanız koy yok soğan cuvali yok yogurt yok o yok bu bunlar yolcu tasimaciligimi yapıyor yük mu

 • misafir 6 ay önce yorumlandı

  Diğer firmalar hizmet kalitesinden ve araçların konforundan yeniliğinden müşteri kazanıyor. Çağın yeniliklerine gerekliliklerine uymayan firmalar kargo aracından öteye geçemez. Araçlar yenilense hizmet kalitesi artırılsa. Konaklama yerlerine dikkat edilse uygun fiyata yemekleri olan wc leri temiz yerlerde konaklansa çamoluklu da firmalarını bırakmayacaktır. Zira, parayı zorluklarla yalnız başına kazanan vatandaş parasını da istediği şekilde harcama özgürlüğüne sahiptir.

 • Muharrem MEST 6 ay önce yorumlandı

  Eski de olsa senelerdir bizim karımı zı çeken 2 firma çamoluk sehayat ve şafak tur seyahat. Bunları bırakmamamız lazım. Benim tercihim bu iki firmadır başka ki m taşır patates soğan. Cuvallarınızı nede ilerledi yok lAr neden çünkü yol ÇÜ yok.

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
SAYFALAR
ARŞİV