banner87
26 Temmuz 2017 Çarşamba

Kutluca Köyünde Yangın

Canikli'den Çamoluk'a 15 Temmuz Ziyareti

Giresun Milletvekili Nurettin Canikli 15 Temmuz nedeniyle Çamoluk'a geldi.

11 Temmuz 2017 Salı 18:04
Canikli'den Çamoluk'a 15 Temmuz Ziyareti
 Bir yıl önce Fetö mensupları tarafından gerçekleştirilen, hain darbe girişiminin halk tarafından püskürtülmesinin yıl dönümü için, ülke genelinde olduğu gibi, Çamoluk'ta da etkinlikler düzenleniyor.
Etkinlikler çerçevesinde bu gün, 11/07/2017 Salı günü, Giresun Milletvekili Nurettin Canikli Çamoluk'a gelerek bir dizi ziyaretlerde bulundu.

Saat: 10:45'te ilk olarak Nurettin Canikli ve beraberindeki heyet Çamoluk Şehitliğini ziyaret etti.
Canikli,burada, 15 Temmuz Şehidi Yenice'li Emrah Sağaz'ın yeni yapılan kabrini ziyaret edip, ailesiyle birlikte mezarına su döktü.
Çamoluk Müftüsünün Kur'an tilaveti ile devam eden program sonunda, Şehit ailesinin davetiyle birlikte heyet Yenice'ye giderek, Şehit Emrah Sağaz'ın ailesine konuk oldular.
Yenice programının ardından Çamoluk'a gelen Nurettin Canikli, Öğle Namazından sonra, Çamoluk Merkez Camiinde şehitler için okunan Kur'an tilevetleri  ve Mevlid programına katıldı.
Daha sonra vatandaşlarla birlikte öğle yemeği yiyen Nurettin Canikli ve beraberindekiler, Çamoluk'tan ayrıldılar.
Nurettin Canikli ile birlikte Giresun Valisi Harun Sarıfakıoğları ve Alucra Belediye Başkanı Asım Kaymakçı'da Çamoluk'a geldi.
Canikli ve beraberindekilere, Çamoluk Kaymakamı Mustafa Demir,Çamoluk Belediye Başkanı Musa Varıcı, Ak Parti Çamoluk İlçe Başkanı Muammer Güleç ile birlikte emniyet ve jandarma yetkilileri ile vatandaşlar katıldılar.

Çamoluk Haber
    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
SAYFALAR
ARŞİV