Çamoluk Dernek Başkanı Hacı CANİK' ten Babalar Günü Mesajı

Her yıl Haziran ayının 3'üncü pazarında kutlanan babalar günü münasebetiyle Çamoluk Eğitim Kültür ve Dayanışma Dernek başkanı Hacı Canik, dernek sosyal medya hesabından bir mesaj yayımladı.

Çamoluk Dernek Başkanı Hacı CANİK' ten Babalar  Günü Mesajı

Vatan uğruna mücadele vermiş aziz Şehit ve Gazi'lerimizi her zaman vurgulayan, Başkan Canik, babalar günü mesajındada yer verdi.

Başkan Canik mesajında şu ifadelere yer verdi."Hayatımızın her anında varlıklarıyla bizleri onurlandıran babalarımız, aile içerisinde üstlenmiş oldukları görev ve sorumlulukları büyük bir özveriyle yerine getirmektedirler. Yüreklerindeki sevgi ve şefkati karşılıksız veren, ailenin mutluluğu için hiçbir fedakârlıktan kaçınmayan babalarımız, çocuklarını geleceğe güvenle hazırlamak için ellerinden gelen tüm gayreti sarf etmektedirler. Elbette bizler de sadece bu anlamlı günde değil her zaman onların gönüllerini hoş tutmalı, saygı ve sevgimizi en güzel şekilde göstermeliyiz. Hayatı boyunca maddi-manevi bütün imkânlarını ailesi için seferber eden, tecrübeleriyle her zaman yol gösterici olan ve başta Şehit babalarımız Baba olan gazilerimiz olmak üzere tüm babaların Babalar Günü'nü kutluyor, kendilerine aileleriyle birlikte sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir hayat diliyorum" dedi.

Haber: Mutat Özdemir

Güncelleme Tarihi: 19 Haziran 2022, 18:53

Murat Özdemir

Haber Sitesi Editörü


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner200

banner205