Şehit Ateşi Şebinkarahisar'a düştü

Afrin'den Şebinkarahisar'a şehit ateşi düştü.

Şehit Ateşi Şebinkarahisar'a düştü
 Türk Silahlı Küvvetlerinin Özgür Suriye Ordusu mensupları ile birlikte  Afrin'e düzenlediği Zeytin Dalı operasyonun 15. gününde şehit ateşi  komşu ilçemiz Şebinkarahisar'a düştü.
Şebinkarahisar'ın Ağutmuş Mahallesi nüfusuna kayıtlı Uzman Çavuş Ufuk Aktağ bu gün  bulunduğu tanka yapılan saldırı sonucu 4 arkadaşı ile beraber şehit oldu.
29 yaşındaki Uzman Çavuş Ufuk Aktağ'ın acı haberi Şebinkarahisar'ın Avutmuş Mahallesi’nde yaşayan ailesine verildi. Şehidin annesi Tülay Aktağ ve babası Mehmet Aktağ’a acı haberi veren Şebinkarahisar Kaymakamı Erdoğan Kanyılmaz ve komutanlar başsağlığı diledi.
Evli ve bir çocuk babası olan şehidin cenazesinin pazartesi günü toprağa verileceği öğrenildi.
Şehit Uzman Çavuş Ufuk Aktağ'ın kardeşininde kendisi gibi Uzman Çavuş olduğu ve sosyal medya hesabından kardeşinin fotoğrafı ile birlikte  "Allah yolumuzu açık etsin kardeşim, devrem dünya Türk'ün gücünü görecek zafer bizim" dediği görüldü.

Çamoluk Haber olarak başta şehidimiz ufuk aktağ'a ve tüm şehitlerimize Allah'tan rahmet diliyor ve vatan savunmasını can siperane yapan tüm güvenlik kuvvetlerimize de Allah'tan yardım dilerizÇamoluk Haber

Güncelleme Tarihi: 03 Şubat 2018, 22:29

Kazım Karaçoban

YORUM EKLE
YORUMLAR
sinan.tepeyurt
sinan.tepeyurt - 6 yıl Önce

Allah.rahmet.eylesin.mekanlcennet.olsun.insAllah.kaderli.ailesine.Allah.sablrlar.versin

Hasan can
Hasan can - 6 yıl Önce

Rabbim rahmet eylesin.

Orhan torun
Orhan torun - 6 yıl Önce

Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun

Osman Sebin
Osman Sebin - 6 yıl Önce

Allah rahmet eylesin. Mekanı cennet olsun.

SIRADAKİ HABER

banner200

banner205