Van'dan Giresun'a Şehit Ateşi Düştü

Van'da zırhlı polis aracına yapılan saldırıda,Giresun'lu özel harekat polisi şehit düştü.

Van'dan Giresun'a Şehit Ateşi Düştü

  Van'da zırhılı polis aracının geçişi sırasında teröristler tarafından daha önce yola döşenen el yapımı patlayıcının infilak ettirilmesi sonucu Giresun Eynesil doğumlu Özel Harekat Polisi  Osman Bodur şehit düştü. Acı haber Şehit polisin Orduda ki ailesine ulaştı. 

Van’ın Hacıbekir Mahallesi’nde zırhlı polis aracının geçişi sırasında PKK’lı teröristlerin yola döşenen el yapımı patlayıcıyı infilak ettirmesi sonucu şehit düşen polis memuru Osman Bodur'un acı haberi Ordu'nun Ünye İlçesi'nde oturan eşi Fatma ve çocukları Furkan, Ömer, Emine Bodur'a verildi. Emniyet görevlileri şehidin Ünye'deki TOKİ konutlarındaki evine giderek şehit haberini eşine ve çocuklarına verdi. Şehit Bodur'un eşi ve çocukları gözyaşlarına boğuldu. Şehit polis memuru Osman Bodur'un evine Türk bayrağı asıldı.

Eynesil doğumlu olan Bodur'un 8 yıl Ordu'nun Fatsa İlçesi'nde ardından Çaybaşı İlçesi'nde görev yaptığı 2 yıl önce Van'a şark görevi için tayinin çıktığı belirtildi. Şehidin Van'a ailesini götürmediği, eşi ve çocuklarının Fatsa'daki evlerinde oturdukları belirtildi.

Güncelleme Tarihi: 30 Mayıs 2016, 18:23

Kazım Karaçoban

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner200

banner205