Usluca Derneği 60. Yılını Kutladı

Usluca Köyü Derneğinin kuruluşunun 60. yılı yapılan şenlikle kutlandı.

Usluca Derneği 60. Yılını Kutladı


Usluca Köyü Derneği ve Usluca Muhtarlığı tarafından organize edilen 60. Yıl ve Ağalık şenliği yapılan organizasyonla birlikte kutlandı.
11 Temmuz 2022 Pazartesi günü Usluca Köyü şenlik alanında düzenlenen etkinliğe, Uslucalıların yanı sıra, Çamoluk Kaymakamı Furkan Berber, Çamoluk Belediye Başkanı Fatih Düz, Siyasi Parti temsilcileri,
Kağıthane Belediyesi Meclis Üyesi Esat Selvi, Giresun İl Genel Meclis Üyesi Dursun Duyan,Çamoluk Dernek Başkanı Hacı Canik ve Yönetim Kurulu Üyeleri, ilçe kurum amirleri, Yenice Köyü Dernek Yönetimi,
Pınarlı Köyü Dernek Yönetimi, Taşçılar Köyü Dernek Yönetimi Dulundas Mahallesi Dernek Yönetimi, Karayakup Köyü Dernek Yönetimi, ile çok sayıda vatandaş katıldı.
Akşam saatlerinde başlayan etkinlik gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam etti.
Sunuculuğunu Aytaç Öksüz'ün yaptığı programda, Sanatçılar Filiz Ağar, Sevda Gül, Onur Aydın, ve Zurnacı İsmail ve ekibi sahne aldılar.
Programda, İstanbul'da yapılan kır pikniğinde Usluca Ağalığına seçilen Sinan Dokgözden temsili ağalık çeki de alındı.
Programda.Usluca Köylüleri ve katılan misafirler sanatçıların söylediği türküler ve davul zurna eşliğinde bol bol horon oynayıp eğlendiler.

BAŞKAN AYDIN'DAN TEŞEKKÜR MESAJİ

Usluca köyü dernek başkanı İsmail Aydın, yönetim kurulu adına, tüm katılımcılara teşekkür etmeyi ihmal etmedi. Başkan Aydın sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şu ifadelere değindi "TEŞEKKÜRLER USLUCA

Değerli köylülerimiz..

Kuruluşumuzun 60 yılını ve Ağa kutlamımıza katılmınızdan dolayı şükranlarımızı sunarız...

Derneğimize katkı sağlayan iş adamlarımıza ve gönlü zengin insanlarımıza ,sahada hizmet eden cengaverlerimize , dernek yönetim kurulumuza ve 60 yıl köy ağamız Sinan Dokgöz'e sonsuz teşekkür Ederiz..

Şenliğimize  katilim sağlayan Çamoluk Kaymakamımız Furkan Berber'e,Çamoluk belediye başkanı Fatih Düz'e ,Çamoluk Dernek Başkanimız Hacı Canik ve Yönetimine , Yenice Köyü Dernek Baskanı Hasan Cebbar ve yönetimine, Dulundas Köyü Başkanı Hafız Bakırhan ve yönetimine ,Hacıahmetoğlu köyü gençlik kolları başkanı Bahattin İğneci'ye ,Taşcılar köyü dernek başkanı Ali Emeksiz ve yonetimine, Pınarlı Köyü dernek başkanı Mehmet Bozkurt ve yönetimine , Kale(Hotar) Mah. dernek başkanı Yüksel Küçükarslan'a, Kaledere Köyü dernek yönetimine ,Kağithane meclis üyesi Esat Selvi'ye ve isimlerini sayamadığım tüm hemşerilerimize  

Çekimleriyle Tüm Dünyaya Anı Yaşatan Ekintv çalışanlarına Sunumlarıyla Aytaç Öksüz ve Selçuk Dokgöz'e türküleriyle horonlarıyla şenliğimize renk katan değerli sanatçılarımız Sevda Gül  , Onur Aydın ve Filiz Ağar'a nefesiyle yöremizin vaz geçilmezi Zurnacı İsmail'e katılımlarından dolayı teşekkür Ederiz" dedi.

Çamoluk Haber

Güncelleme Tarihi: 20 Temmuz 2022, 23:45

Kazım Karaçoban

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner200

banner205