Usluca'da Yeni Aday Selçuk Dokgöz

Usluca Köyü Dernek Başkanlığına Yeni Aday; Selçuk Dokgöz.

Usluca'da Yeni Aday Selçuk Dokgöz
 14 Ocak 2018'de yapılacak, Usluca Köyü Sosyal Yardımlaşma Derneği Başkanlığı için, daha önce Yılmaz Dokgöz aday olarak çıkmış, ancak çeşitli nedenler ile adaylığını geri çekmişti.
Mevcut Başkan Dursun Aydın'ında aday olmayacağını açıklamasıyla birlikte, gözler yeni çıkacak başkan adaylarına çevrilmişti.
Usluca Köyü Gençlik komisyonunun kurulması gibi başarılı bir çok projelere imza atan Selçuk Dokgöz, Usluca Köyü Sosyal Yardımlaşma Derneği Başkanlığı için adaylığını açıkladı.
Usluca'lılar tarafından sevilen biri olan Selçuk Dokgöz'ün adaylığını açıklaması Uslucalılar arasında geniş kabul gördü.
Selçuk Dokgöz adaylığı ile ilgili olarak bir açıklama yayınladı.
İşte Selçuk Dokgöz'ün açıklaması. 
 

Bismillahirrahmanirrahim

Gayemiz rabbimizin rızası dahilinde işler yapmak iyiliğe,güzelliğe,sıla-i rahime yeniden dirilişe vesile olmaktır.

Bu düstürumuz asla değişmeyecek ve inşeAllahü teala bu yolda daim olacağız.

İnancımız gereği şunu bilir ve iman ederizki '' BOYNUZSUZ KOÇ ,BOYNUZLU KOÇTAN HAKKINI ALACAKTIR'' öyle ise bizler Usluca köylülerimiz, elden gelen imkanları vatanımızın köyümüzün menfatine olacak şekilde kullanmaz ve ümmeti Muhammedin hayrına vesile olmazsak bunun vebalini vereceğiz demektir. 

Geçmişte HAK TEALA nasip eyledi büyüklerimizin  yanımda olması hasebiyle köyümüz Gençliğine yönelik acizane bazı hizmetlerimiz oldu,daha sonra yıllar geçtikçe bu faliyetlerimiz hep özlenir beklenir oldu. 

Son günlerde özellikle genç arkadaşlarımızdan köyümüzü gerçekten seven hemşehrilerimizden yoğun ısrar ve destekden dolayı inşeALLAHÜ RAHMAN USLUCA KÖYÜ DERNEK BAŞKANLIĞINA ADAYLIĞIMI AÇIKLIYORUM.

Atalarımızın deyimidir'' BİR MIH ,BİR NALI ,BİR NAL,BİR ATI,BİR AT BİR KOMUTANI,BİR KOMUTAN BİR SAVAŞI KURTARIR'' biz o mıh olmaya niyet ettik.

Ülkemizin geçmekte olduğu bu zorlu zamanda hep beraber yapacağımız sosyal faliyetlerle yeniden dirilişe vesile olmayı umuyoruz.Derdimiz genç nesillere yöresel kültürümüzü örf ananelerimizi hatırlatmak ve inşeALLAH bunu neslden nesile aktarabilmektir.

Tüm Usluca köylülerimizi  bu işe sahip çıkmaya ve heyecanımızı şevkimizi paylaşmaya çağırıyorum.

Rabbim nasip ederde görev bize tevdi edilirse Usluca köyümüzü tüm insanlarıyla bir ve beraber olacak herkesi kucaklayacak kendilerine usluca köyüne aidiyet duygusu vericek çalışmalarımız olucak.

Yoğun telefonlar alıyorum özellikle genç kardeşlerimden , hepsine ayrı ayrı teşekkürlerimi sunuyorum şunu bilinki her bir köylüm benim için çok değerlidir hepiniz listemde olmasanızda lütfen yanımda yöremde olun bu işi hep beraber ayaklandıracak ve ümit ederimki vatanımıza milletimize faydalı işler yapacağız inşeALLAH'ü TEALA

Yapılacak istişareler bilahere duyurulacak ve özellikle katılımınızı bekliyorum

NİYET HAYR,AKIBET HAYR
RABBİM BİRLİĞİMİZİ DİRLİĞİMİZİ DAİM EYLESİN 
BİZLERİ HAK YOLDAN AYIRMASIN
ADİL İDARECİLERDEN OLALIM İNŞEALLAH

 

SELÇUK DOKGÖZ

Güncelleme Tarihi: 03 Ocak 2018, 21:09

Kazım Karaçoban

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner200

banner205