İstanbul Çamoluk 28 Spor Kulübü Hayırlı Olsun!

İstanbul Çamoluk 28 Spor Kulübü adı altında yeni bir spor kulübü kuruldu. Kulüp İstanbul Avrupa yakasında faal olup Çamoluk'umuzu temsil edecek.

İstanbul Çamoluk 28 Spor Kulübü Hayırlı Olsun!

İstanbul Çamoluk 28 SK, hedefleri alt yapıdan sporcu yetiştirerek lig takımı kuracak seviyeye gelmek. İstanbul'dan geleceğin sporcularını yetiştirmek ve bu şehirden Milli sporcular çıkartmak amacıyla kapılarını açıyor.

İstanbul Çamoluk 28 Spor Kulübü İstanbul Avrupa yakası Beşiktaş ilçesinde 16 Mayıs 2023 tarihinde Türkiye Futbol Federasyonuna başvurularını tamamlayarak 2022 - 2023 sezonunda tescil edilerek faaliyetlerine başladı.

KULÜP KONGRESİ ÇOK YAKIN ZAMANDA!

Kulüp kongresini yetkililer çok yakın zamanda yapılacağını ifade ederken, Kulübün onursal başkanı Ataşehir belediye başkan yardımcısı ve Ataşehir amatör spor kulüpler birliği başkanı Ekrem Köse olacağı ve daha sonra kurucu başkan Suat Üzümcü bayrağı teslim alarak başkanlığı devralmış olacak.

İstanbul Çamoluk 28 Spor kulübü'nün yanı sıra Basketbol ve Voleybol branşlarında da devam edecek. 

2022-2023 sezonunda şuan sadece U11 ligi kalması münasebetiyle bu kategoriyle 22 Mayıs 2023 Pazartesi günü mesai başlamış olacak. Önümüzdeki sezon bütün kategorilerde boy göstermeyi hedefleyen İstanbul Çamoluk 28 Spor Kulübü yetkilileri, çok yakın zamanda kongre tarihi çin duyuru yapacaklarını açıkladılar.

KULÜP BAŞKANI SUAT ÜZÜMCÜ KİMDİR!

İstanbul Çamoluk 28 Spor Kulübü Başkanı Suat Üzümcü; Aslen Giresun Çamoluk Bayırköyü (Orta Zağpa) nüfusuna kayıtlıdır. Babası Zeki Üzümcü'dür.  Doğma Büyüme İstanbul Beşiktaş Arnavutköy'lüdür. Aynı zamanda Başkan Üzümcü, Beşiktaş amatör Futbol Kulüpler Birliği başkanlığını yapmakta. İstanbul Amatör Futbol Federasyonu yönetim kurulu üyesidir. Ve Beşiktaş ilçesinde bulunan çeşili amatör futbol kulüplerinin bir çoğunda yönetim kurulu üyeliği yapmaktadır. Suat Üzümcü çevrede ve amatör kulüplerce sporcu kişilikleri ikizler olarak tanınmakta. İkiz Kardeşi Levent Üzümcü'de kendisi gibi kendini Spora adamış mücadele vermektedir. Yıllardır beraber olan kardeşlerden Suat Üzümcü İstanbul Çamoluk 28 Spor Kulübünü daha iyi yerlere getirmeyi hedeflediğini dile getiriyor.

Çamoluk Haber olarak Spor sever hocamıza başarılar diliyoruz.

Haber: Murat Özdemir 

Güncelleme Tarihi: 20 Mayıs 2023, 08:20

Murat Özdemir

Haber Sitesi Editörü


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
YORUMLAR
Hacıbey.    Balcı
Hacıbey. Balcı - 1 yıl Önce

Hayırlı uğurlu olsun

SIRADAKİ HABER

banner200

banner205