banner80

banner87
29 Nisan 2017 Cumartesi

Dulundas'ta Seçim Heyecanı

Mart ayında yapılacak olan seçimde Bayram Köse adaylığını açıkladı.

20 Şubat 2017 Pazartesi 19:49
Dulundas'ta Seçim Heyecanı
Dulundas Köyü Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğinin Mart ayında yapılacak olan, Olağan Genel Kurulun da, Eski Başkanlardan Bayram Köse, aday olduğunu açıkladı.  

Bir önce ki dönemde Dernek Başkanlığı yapan ve mevcut yönetimde de, Başkan Yardımcısı olarak görev alan Bayram Köse konu ile ilgili Çamoluk Haber'e açıklamalarda bulundu.

Bayram Köse; Kendisini,  köyüne ve ilçesine adadığını söyleyerek  tam bir köy hayranı olduğunu açıkladı. Mart  ayında yapılacak seçimde başkan adayı olduğunu söyleyen Bayram Köse, oluşturacağı yönetimin; en az dört tanesinin,genç, dinamik, kültürlü  üniversite mezunu kişilerden oluşacağını geri kalan kısmının da, Dulundas'lı işadamlarından oluşturacağı bir ekiple yönetime talip olduklarını dile getirdi..
Dulundas'ın birlik ve beraberliği için gayret göstereceklerini, büyüklerine saygılı, küçüklere yol gösteren, eğitim seviyesi yüksek bir yönetim oluşturacaklarını açıkladı.
Bayram Köse amacının, her ne kadar Büyük şehirlerde yaşasalarda, gelecekte köyünü unutmayan seven gençlere,  güçlü birlik beraberlik içerisinde bir dernek bırakmak ve onlara her türlü deteği vermek olduğunu açıkladı. 

Çamoluk Haber olarak, Dulundas Dernek seçiminin hayırlı olmasını ve seçilecek başkana da şimdiden başarılar diliyoruz.

Çamoluk Haber
  Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!

  Yorumlar
  Toplam 2 yorum mevcut

 • Orhan torun 2 ay önce yorumlandı

  hayırlı olsun

 • Salim üçtaş 2 ay önce yorumlandı

  Hayırlısı Olsun

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
SAYFALAR
ARŞİV