Çamoluk Kaymakamı Sayın; Furkan Berber Ramazan Ayı Mesajını Yayımladı.

Çamoluk Kaymakamı Sayın; Furkan Berber Ramazan Ayı Mesajını Yayımladı.

Çamoluk Kaymakamı Sayın Furkan Berber Ramazan ayı münasebetiyle bir mesaj yayımladı.

Berber’in yayınladığı mesajda şu ifadelere yer verdi. İslam aleminin büyük bir özlemle beklediği mübarek ramazan-ı şerife hep birlikte kavuşuyor olmanın heyecan ve sevincini yaşamaktayız.  

Ramazan ayı, insanlar arasında paylaşma ve dayanışma duygularının doruğa çıktığı, gönüllerin birleştiği, dostluk ve kardeşlik duygularının yoğunlaştığı, cömertliğin ve yardımseverliğin zirveye ulaştığı aydır. 

Bedenimiz ve ruhumuzu terbiye edeceğimiz ramazan ayında, global ekonomik kriz yaşadığımız şu günlerde, dar gelirli ihtiyaç  sahiplerini, yetimleri, öksüzleri, yaşlılarımızı, komşularımızı ve akrabalarımızı daha fazla hatırlamalıyız.  

Pandemi kurallarının iyiden iyiye esnetildiği bu günlerde 
Ramazan boyunca aynı sofranın etrafında buluşacağımız bu günlerin birlik ve beraberliğimizin pekişmesine vesile olmasını temenni ediyorum.  

Bu duygu ve düşüncelerle Ramazan ayının memleketimize, milletimize ve tüm insanlığa barış, huzur ve esenlik getirmesini temenni ediyorum.  

Evveli rahmet, ortası mağfiret, sonu cehennem ateşinden kurtuluş olan On Bir Ayın Sultanı Ramazan Ayınız Mübarek Olsun. dedi.

Güncelleme Tarihi: 31 Mart 2022, 16:50

Murat Özdemir

Haber Sitesi Editörü


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner200

banner205