Çakılkayalı Genç Denizde Boğuldu

Çakılkayalı genç teknesini tamir etmek isterken boğuldu.

Çakılkayalı Genç Denizde Boğuldu
 Dün öğle saatlerinde Çakılkaya(Zodama) köyünden Serkan Kulaoğlu (27), eşi ve 2 yaşlarındaki çocuklarıyla birlikte kendisine ait tekneyle Kartal Sahil'den adaya gitmek üzere denize açıldı. Kartal açıklarında teknenin su aldığını fark eden Kulaoğlu, iddiaya göre suya atladı. Su alan bölgeyi tespit etmeye çalışan Kulaoğlu'nun boğulma tehlikesi geçirdiğini gören eşi, kurtulması için ona doğru ip fırlattı. Eşinin tüm çabalarına rağmen Kulaoğlu, bir süre sonra gözden kayboldu. Eşi yakınlarına haber verdi. Yakınları başka bir tekneyle gelerek kadını çocuğu ile birlikte kurtardı. Eşinin tüm çabalarına rağmen gözden kaybolan Serkan Kulaoğlu nu arama çalışmları akşam saatlerine kadar sürdü.
Arama çalışmalarına havanın kararmasıylşa birliket ara verildi.
Bu sabah saatlerinde tekrar arama çalışmalarının başlamsayla birlikte öğlen vaktine yakın Serkan Kulaoğlunun naaşına ulaşıldı.

Serkan Kulaoğlı'nıu arama çalışmalarına helikopter de katıldı.
Serkan Kulaoğlu'nun naaşı 3 Temmuz salı günü Kartal Merkez Camiinde ikindi namazından sonra kılınacak cenaze namazını müteakiben Soğanlık Mezarlığında toprağa cverilecek.
Çamoluk Haber olarak, Merhum Serkan Kulaoğlu'na Allah'tan rahmet kederli ailesine ve Çakılkaya Köylülerin başsağlığı diliyoruz

Çamoluk Haber

Güncelleme Tarihi: 02 Temmuz 2018, 17:40

Kazım Karaçoban

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner200

banner205